Форшнер-Україна, ТзОВ 

Ужгород

Я хочу тут работать

Форшнер-Україна, ТзОВ 

 

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:none; mso-layout-grid-align:none; text-autospace:none; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->Історія концерну „Forschner-Gruppe"

<!--[if gte mso 10]> <!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:none; mso-layout-grid-align:none; text-autospace:none; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->Історія концерну „Forschner-Gruppe"

<!--[if gte mso 10]> Історія  концерну Forshner-Gruppe. На сьогоднішній день Forschner-Gruppe є інноваційним підприємством із загальною кількістю більше 1000 працівників, які працюють у таких основних напрямках діяльності:

  • виготовлення електричних схемних джгутів (заводи у м. Угерське Градіще (Чехія), Стамбул (Туреччина); -
  • точні обертові механізми (Мальштеттен у Німеччині та м. Отроковіце у Чехії);
  • електромеханічні вузли (м. Шпайхінґен у Німеччині).

10 листопада 2003 було засновано товариство з обмеженою відповідальністю Форшнер Україна. Концерн Forschner є власністю родини Форшнер.

ОРГАНІЗАЦІЯ

На даний час на нашому підприємстві працює 469 працівників з них 67 % – це молодь до 35 років.

Нові працівники підприємства мають змогу навчатися у прекрасно обладнаному класі, де під керівництвом кращих спеціалістів постійно підвищують професійну майстерність робітники, часто для навчання запрошуємо провідних спеціалістів з-за кордону (Німеччини, Чехії). 14 чоловік мали змогу пройти навчання за кордоном у м.Угерське Градіштє.

Підприємство постійно дбає про професійний ріст не тільки робітників, а й інженерно-технічного персоналу, і тому в кінці жовтня 2006р був укладена угода з Львівським Українським науково-дослідним та навчальним центром проблем стандартизації, сертифікації та якості» для навчання інженерно-технічних працівників. 9 кращих спеціалістів підприємства пройшли навчання, по підготовці внутрішніх аудиторів систем управління якістю, розроблених у відповідності до Державного стандарту України (ДСТУ ІSО серії 9000-2001 та ІSО/ТS 16949:2002)», постійно розробляються заходи для стимулювання працівників до професійного навчання, адже з підвищенням рівня кваліфікації підвищується і заробітна плата. На підприємстві діє відрядно-преміальна системи оплата праці, розроблено положення про заробітну плату так, де враховується індивідуально внесок кожного працівника у виробництво. Існують декілька видів премій, таких як премія за продуктивність, за якість, за професійну майстерність, існує навіть премія за відвідуваність.

ЗБІЛЬШЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВИРОБНИЧОГО ПЕРСОНАЛУ

На підприємстві обладнано кабінет з охорони праці, учбовий клас для навчання робітничим професіям, на даний час у нас найкращі побутові умови праці серед підприємств району. Всі цехи мають кімнати прийому їжі, об лаштовані холодильниками, мікрохвильовими печами, електрочайниками, кавоварками. Кожен цех має душові кімнати, забезпечені теплою водою, в цехах встановлені «кулери» для охолодження питної води (влітку) та підігріву її. Працівники підприємства забезпечуються спецодягом та робочими халатами.

З віддалених сіл району (чотири напрямки) робітників довозять безкоштовно автобусами.

ФІЛІАЛ  у СВАЛЯВІ

На даний час підприємство відчуває дефіцит у кваліфікованих кадрах, які б добре володіли прикладними комп’ютерними програмами, іноземними мовами (німецька, англійська).

Історія фірми Forschner-Gruppe. Фірма РогзсЬпег-Сгирре заснована у 1948 р. п. Ойгеном Форшнером у місті Айксгайм (Німеччина). У 1972 р. відбулося перенесення виробництва у м. Шпайхінген. 1995 рік - заснування заводу „зрої зго" у Чехії.

1999 рік - заснування РогзсЬпег РТ2 у Чехії та РогзсЬпег РТМ у м. Мальштеттен (Німеччина). 2001 рік - заснування заводу РогзсЬпег КаЬіо у Туреччині.

МІСЦЕ ЗНАХОДЖННЯ ФІЛІАЛІВ

На даний момент головний офіс фірми РогесЬпег-Спірре знаходиться у Німеччині у м. Шпайхінген.

Тут розміщено такі основні підрозділи:

  •  керівництво фірми;
  •  технологічний центр;
  •  центральні служби:

              - закупівлі;

              - фінансів та контролю;

              - управління якістю;

              - продажу.

Технологічний центр вирішує наступні завдання:

  • Розробка принципів виробництва;
  • Випробовування методів роботи;
  • Виготовлення прототипів продукції;
  • Навчання працівників.